Lt Ru En
2019-07-08

 

Palangos jaunosios tinklininkės Lietuvos

paplūdimio tinklinio U14 čempionato vicečempionės.

     Liepos 02 dieną Vilniuje vyko Lietuvos paplūdimio tinklinio U14 čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo 12 mergaičių komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Iki tol, birželio 11 dieną Vilniuje vyko pirmojo etapo Lietuvos paplūdimio tinklinio U14 varžybos. Jose dalyvavo 16 mergaičių komandų. Tąkart mūsų geriausios žaidėjos Gloria Januševič ir Samanta Tomasaitė užėmė 4 vietą ir iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose liepos 02 dieną. Tinklininkės po pirmojo etapo, aktyviai treniravosi ir intensyviai ruošėsi finalinėms varžybos. Merginų komanda, treniruojama trenerės Irenos Švanienės , užsibrėžė tikslą finalinėse varžybose iškovoti prizinę vietą.

     Jaunosioms tinklininkėms teko sužaisti 6 varžybas su savo priešininkėmis. Žaidimo aikštelėje jos  demonstravo puikų fizinį ir techninį pasirengimą. Tiek Gloria, tiek Samanta žiūrovus stebino žaidimo elementų įvairove , taikliais padavimais ir klastingais puolamaisiais judesiais. Jaunosios tinklininkės savo pasiryžimu ir žemaitiško charatkerio vedamos, nugalėjo 5 komandų varžoves ir tik neženkliai, esant rezultaui 1:1, trečiajame sete nusileido Kauno komandai vos 3 taškais (  15:12).Varžybas rezultatu 2:1 laimėjo Kauno ekipa ir iškovojo I-mą vietą čempionate. Mūsų jaunosios tinklininkės iškovojo II-ą vietą ir tapo Lietuvos paplūdimio tinklinio U14 čempionato vicečempionės. Mergaitėms buvo įteikti II-os vietos prizai, medaliai ir atminimo dovanėlės. Jaunosios tinklininkės Gloria Januševič ir Samanta Tomasaitė puikiai atstovavo Palangą šiame paplūdimio tinklinio čempionate. Trenerė Irena Švanienė dėkoja mergaičių tėveliams už suteiktas sąlygas treniruotis ir vykti į varžybas. Dėkoju  Palangos sporto centro administracijai už paramą ir palaikymą tiek man, tiek mano tinklininkėms. Dėkoju visiems mus palaikiusiems. Ačiū.

                   

2019-07-03

Tarptautiniame turnyre – trečios

Mokslo metų ir sportinio sezono pabaigą Palangos sporto centro krepšininkės užbaigė tarptautiniu krepšinio turnyru „Palangos SC taurė 2019“.

Varžybose dalyvavo komanda iš Moldovos respublikos Gagaūzijos autonominės srities Čadir-Lunga miesto. Šią išvyką krepšininkėms ir savo treneriui padovanojo verslininkas iš Klaipėdos  Sergej Kočanži, įsteigęs ir turnyro apdovanojimus. Merginoms tai pirma išvyka į užsienį. Jos buvo sužavėtos Palanga, džiaugėsi užsimezgusia draugyste su kurorto krepšininkėmis.

Pirmą dieną Palangos SC komanda 1 t. nusileido gagaūzėms, tačiau vėliau atsirevanšavo 10 t. skirtumu. Pralaimėjimas Kėdainių SC komandai, lėmė, kad palangiškės liko trečios. Turnyro nugalėtojomis tapo viešnios iš Gagaūzijos. Varžybų metu vyko ir asmeniniai konkursai. Tritaškių metimų varžybas laimėjo A. Gerc, baudų – kėdainiškė G. Šimonytė, technikos – palangiškė J. Baranauskaitė. Apdovanotos geriausios komandų žaidėjos: J. Kurdimova, D. Berankytė, palangiškė K. Razmaitė. Visi treneriai išskyrė puikų Palangos SC komandos kapitonės K. Laukytės žaidimą. Uždarymo metu žaidėjos apdovanotos medaliais ir taurėmis.

               

NAUJIENŲ ARCHYVAS