Lt Ru En
2019-01-10
 
PALANGOS MIESTO ŠEIMŲ TINKLINIO TURNYRAS
   
1979 metais Palangos miesto vaikų ir jaunių sporto mokykloje ( prie švietimo ) įkurtas
tinklinio skyrius. Per tą laikotarpį Palangą respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose garsino
tinklininkai: Rimgaudas Kiela, Kestutis Galdikas, Saulius Drungilas, Kazys Mačiulskas, Deivydas
Jurgutis, Edvinas Šilinskas, Julius Savickas, Albertas Sysojevas ir daugelis kitų.
Ta proga skiriame šeimų tinklinio turnyrą, kuris vyks 2019 metų sausio mėn. 26 dieną 12
valandą Palangos sporto arenoje.
 
 
2018-12-19

 

ŠVENTĖ TELŠIUOSE

         Gruodžio 15 d. startavo naujas Lietuvos krepšinio federacijos projektas mergaitėms – „NIKE Vikruolių taurė“, kuriame savo jėgas  išmėgino ir Palangos sporto centro mažosios krepšininkės. Jaunosios sportininkės turėjo kuo greičiau ir teisingiau įveikti iš anksto paruoštas užduotis. Šešių mergaičių komandos pasiruošimui vadovavo krepšinio trenerė D. Mažionienė.

         Projektu „NIKE Vikruolių taurė“ norime padovanoti pačioms jauniausioms mūsų krepšininkėms šventę, bei suteikti galimybę pajusti pirmąsias rungtynių emocijas – jaudulį, džiaugsmą, atsakomybę, norą nugalėti, bei užkrėsti ryžtu tobulėti. Norime, kad mergaitės pamatytų ir pajustų ką joms gali duoti krepšinis. Mūsų tikslas – perduoti joms krepšinio karštinės virusą. Šis virusas mums, lietuviams, perduodamos iš kartos į kartą, tad dabar atėjo eilė mūsų mažosioms mergytėms perimti šį palikimą“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė. Projekto ambasadore tapo buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė.

      „NIKE Vikruolių taurės“ vakarų konferencijos šventė Telšių naujoje arenoje emocijomis nenusileido tikroms varžyboms. Dalyvės stengėsi kuo greičiau ir tiksliau atlikti užduotis. Labai atkaklioje kovoje palangiškės iškovojo antrą vietą. Visoms dalyvėms įteikti medaliai, rėmėjų prizai ir marškinėliai. Komandoje rungtyniavo Monika Girevičiūtė, Vakarė Jokubaitytė, Ugnė Mataitytė, Gabrielė Žvaginytė, Žemyna Piktužytė, Elzė Kunigėlytė.

       Visos dalyvės taip pat turėjo pasiruošti ir namų užduotis – asmeninės krepšinio technikos elementus. Geriausiai sekėsi Ugnei Mataitytei, kuri užėmė pirmą vietą ir iš D.Belickaitės rankų gavo Molten kamuolį.

       

       

2018-12-05

 

Tinklininkų startas Lazdijuose

                      Gruodžio 2 dieną Lazdijuose vyko Lietuvos  U- 15 berniukų čempionato atrankinės varžybos. Jose dalyvavo Kauno - 1, Kauno - 2, Palangos ir Lazdijų jaunieji tinklininkai.  Puikiai atrankiniame etape pasirodė Palangos sporto centro tinklininkai, treniruojami Rimo Švanio. Jie rezultatu 2:0 įveikė Kauno-2ą komandą ir Lazdijų komandą tokiu pat rezultatu 2:0. Tačiau rezultatu 2:0 nusileido Kauno-1 komandai.

Palangiškiai tinklininkai demonstravo puikų komandinį žaidimą ir savo techninį pasiruošimą. Komandos žaidėjai Laurynas Drazdas , Svajūnas Buivydas ir Dovydas Bertašius pelnė komandai pagrindinius pergalingus taškus. Treneris akcentavo, kad ruošiantis sekančiam atrankos etapui, reikia tobulinti technikos elementų kokybę ir taktinį-strateginį komandos pasiruošimą. Palinkėkime komandos nariams ir treneriui sėkmės kituose varžybų etapuose.

2018-10-22

 

NET KETURIŲ ŠALIŲ ČEMPIONŲ KOMANDOS SUSIRINKO Į PALANGĄ, IŠSIAIŠKINTI, KURI STIPRIAUSIA

Praėjusį savaitgalį mūsų miesto arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijos komandos. Įvyko 27 rungtynės iš kurių net trijose prireikė pratesimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.

A pogrupyje pirmasias vietas užėmusios Maskvos “Dinamo” ir Plungės SRC komandos pusfinalio rungtynėse susitiko su B pogrupio stipriausiomis komandomis iš Kauno “Žalgirio KM” ir Maskvos “Trinta”.  Nugalėję pufinalio kovose, “Žalgirio” ir “Trintos”  krepšininkai įnirtingai kovojo ir finale. Tik trijų taškų pranašumu pergalę rezultatu 77-74 iškovojo Lietuvos čempionai. Jiems buvo įteikta specializuotos krepšinio parduotuvės “SPORTPOINT” taurė. Geriausiems  komandų žaidėjams buvo įteiktos sportinės ADIDAS kuprinės, o naudingiausiam turnyro žaidėjui iš Maskvos “Dinamo” komandos S. Savkovui -  naujausi Pro Bounce ADIDAS krepšinio bateliai.  

“Žemaitijos” komanda, kuri buvo sudaryta iš Klaipėdos, Palangos ir Raseinių žaidėjų, turnyre iškovojo 5 vietą. Geriausio  komandos žaidėjo prizas atiteko Palangos sporto centro auklėtiniui Justui Žiubriui.

Turnyro metu, visų komandų žaidėjai stebėjo ir Palangos “Kuršių” kova prieš Jonavos  “Sintek-Jonava” komandą. Rungtynių pertraukos metu, ”Kuršių”  komados žaidėjai turnyro dalyviams įteikė 205 centimetrų aukščio, rėmėjų iškeptą,  šakotį. Sėkmės dalyviams linkėjo Rusijos Generalinio konsulato Klaipėdoje konsulas Sergėjus Čerkalinas

  Visų komandų treneriai ir vadovai, bei tėveliai liko labai patenkinti turnyro organizuotumu, rungtyniavimo,  gyvenimo ir laisvalaikio sąlygomis Palangoje.  Mūsų miesto  keturiolikmečių komandą per Kalėdų atostogas į turnyrą pakvietė lenkai iš Vloclaveko miesto, o per pavasario atostogas maskviečiai.

NAUJIENŲ ARCHYVAS